השמחה שבלב: מחזור חדש לרגלים ולשבתותיהם

אנו שמחים להודיע על הדפסה שנייה של המחזור "השמחה שבלב" – מחזור היהדות המתקדמת בישראל לרגלים ולשבתותיהם. מחזור זה, הראשון למחזורי התנועה הרפורמית בישראל לרגלים, מצטרף לאחיו הבוגרים: סידור "העבודה שבלב" ומחזור "כוונת הלב" לימים הנוראים, ומבשר את המשך פיתוחה של שפת התפילה של היהדות הרפורמית הישראלית. השקת המחזור תעשה בבוקר יום טוב של חג הסוכות בקהילת כל הנשמה, ועד לפסח תשע"ה יופץ המחזור בקהילות התנועה בישראל ובקרב הציבור הרחב.
 
מחזור "השמחה שבלב" הוא פרי היצירה המשותפת של מועצת הרבנים המתקדמים בישראל וקהילת "כל הנשמה" בירושלים, ופרי יוזמתם של חברנו עו"ד דני צ'ין ומשפחתו כמחוות זיכרון לאבי המשפחה ג'פרי – גרשון צ'ין. יבואו על הברכה ועל הכרת התודה עורכי המחזור הרב לוי וימן קלמן והרב עודד מזור ועמם כל חברי מערכת המחזור: הרב יהורם מזור, הרב פרופ' דליה מרקס, הרבה מירה חובב,הרבה גילה קן, הרבה מעין טורנר, אסתר אדלסבורג, ודניאל צ’ין.
  
כך כתבו עורכי המחזור במבואו:
"ישנה תחושה עזה בתנועה שאנו עומדים על סף עידן ליטורגי חדש. התחדשות התפילה במרחב הישראלי כוללת שילוב נרחב של שירה ישראלית מודרנית לצד פתיחות מחודשת לתפילה המסורתית. התחדשות זו עוררה אותנו לשוב ולחפש דרכים להזמין קהל חדש אל תוך עולם התפילה בכלל ואל התפילה הרפורמית בפרט. מחזור הרגלים משקף רצון זה."


מחיר: 80  (
לא כולל דמי משלוח). הנחות לרכישה מרוכזת.
להזמנות נא לשלוח דוא"ל אל development@kkh.org.il  או למלא את הטופס בתחתית הדף. "טעימות" מהמחזור 'השמחה שבלב'


התוכניות בקהילת כל הנשמה מתקיימות בתמיכת:
בניית אתרים ITdesigns  |  עיצוב busybee design
קהילת כל הנשמה, רחוב אשר 1, בקעה ירושלים 9347001, טלפון: 02-6724878 פקס: 026716537
דוא"ל: kolhaneshama@kkh.org.il